Objednávka čištění moto a outdoor oděvů s dopravou PPL

UŠETŘETE ČAS A PENÍZE, OBJEDNEJTE SI SVOZ PPL! Vypňte formulář níže a my se Vám ozveme.

Jiný typ oděvu upřesněte v poli níže (Popište stáří a stav oděvů).
Jiný materiál upřesněte v poli níže (Popište stáří a stav oděvů). Koženkové materiály nečistíme. POZOR! Pokud oděvy neobsahují štítky nebo nemáme od Vás přesnou informaci o jejich materiálovém složení, za takový oděv nemůžeme převzít zodpovědnost a neposkytujeme záruku na výsledek.
Vepište číslem počet kusů v zásilce, kterou předáte kurýrovi. Pokud je více kusů od jednoho druhu, rozepište do pole níže (Popište stáří a stav oděvů).
DŮLEŽITÉ!!! Prosíme, popište zde všechny vady a mechanická opotřebení k jednotlivým kusům oděvů (roztržení, praskliny, odřené plochy a zapuštěné barvy či jiné změny barevnosti). Upřesněte místo, kde se poškození nachází. Patří sem i poškozený zip, knoflík či podšívka (např. povolená ve švech). Detailní popis stavu oděvů je pro nás důležitý, abychom předešli případným nedorozuměním či sporům. Pokud Vámi popsaný stav nebude odpovídat skutečnosti, budeme nuceni zakázku odmítnout a zásilku vrátit na Vaše náklady.
Odesláním formuláře potvrzujete souhlas s podmínkami společnosti Cleangreen s.r.o. pro čištění oděvů zaslaných přepravní společností a potvrzujete, že jste řádně a pravdivě vyplnil(a) výše uvedený formulář. Zároveň souhlasíte s předáním Vašich kontaktních informací vč. telefonního čísla dopravci.

Po odeslání objednávkového formuláře Vás budeme kontaktovat s předběžnou kalkulací ceny. Platba za službu probíhá po doručení zpět na Vaši adresu.

Zásilku odesíláme zpět do 5 pracovních dnů od přijetí.

Standardní smluvní podmínky Cleangreen s.r.o. najdete TADY.